YEŞİL MAVİ MALTEPE

İstanbul’un on büyük ilçesinden biri olan Maltepe’nin sahip olduğu Marmara Denizi ve adalar manzarası markalı projelerin de bölgeye olan ilgisini her geçen gün artırıyor. Sur YapıYeşilmavi sakinleri de bir yandan projenin karşısında bulunan deniz manzarasının keyfiniçıkarırken, diğer yandan İstanbul’un merkezinde doyasıya orman havası alacaklar.

EXCELLENCE KOŞUYOLU

Gözlerinizi Hayatın Merkezine Açın!
Sur Yapı’nın ustalık eseri Excellence’ta İstanbul’un büyüleyici silüeti evinize konuk oluyor. Tarihi Yarımada, Adalar ve Kız Kulesi manzarası tüm güzelliği ile gözlerinizin önüne seriliyor. Excellence, bu harika görüntüyü hayatınızın merkezine, sizi ise hayatın merkezine alıyor. Evinizin kapısı Koşuyolu’nun tarihe tanıklık etmiş sokaklarına, her İstanbullunun yaşamak istediği sıcak ve samimi mahalle ortamına açılıyor. Özlenen mahalle kültürü ile modernliği birleştiren Excellence, konsept kafeleri ve doğayı içinize çekebileceğiniz parklarıyla size daha önce yaşamadığınız bir tecrübe sunuyor.

MUHİT SANCAKTEPE

Anadolu Yakasının gelişimine hızla devam eden bölgesinde inşa edilen Muhit, 7 bloktan oluşuyor. Proje, 68 ila 486 metrekare aralığında 32 farklı daire tipi ile hem yatırımcıya hem de oturumcuya hitap ediyor. Modern hayatın tüm gereksinimlerini barındıran ve yenilikçi yatay mimarisiyle dikkat çeken projede ayrıca günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 98 ila 367 metrekare arasında değişen 12 ticari alan da yer alıyor. Evlerin büyük bir kısmının iç avluya baktığı proje geniş yeşil alanları ile hem çekirdek ailelere hem de geniş ailelere özledikleri yaşamı sunuyor.

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle hemen iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.